Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Mapa

SKPB Lublin to nie tylko koło przewodników beskidzkich. To przede wszystkim grupa ludzi, których największą pasją są podróże. Dowodem tego może być poniższa mapa przedstawiająca niektóre z wypraw, które (współ)organizowali nasi Przewodnicy i Sympatycy.

Turkusowe znaczniki na mapie odsyłają do pełnowymiarowych relacji z wypraw – zamieszczonych albo w pełnej formie, albo jako fragment z załączonymi odnośnikami do pełnej wersji na zewnętrznej stronie internetowej. Znaczniki czerwone to odsyłacze do krótszych, szybkich relacji. Oba typy relacji opatrzone są zdjęciami.

Mapa jest na bieżąco aktualizowana i oczywiście nie pokazuje wszystkich wypraw członków Koła od początku jego powstania – byłoby to zadanie wręcz niemożliwe 🙂 Jeśli jednak jesteś Przewodnikiem lub Sympatykiem SKPB Lublin i chcesz, żeby Twoja relacja pojawiła się na mapie, daj nam znać! Wystarczy, że prześlesz nam kilka zdań opisu wyprawy oraz kilka-kilkanaście zdjęć na adres szwnuk@gmail.com, a my dodamy pinezkę z odnośnikiem do oddzielnej strony przedstawiającej Twoją podróż.