Jan Szajowski (Prezes): 508 231 617
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt@skpb.lublin.pl

Aktualności

Baligród. Historia bieszczadzkiego miasteczka – spotkanie z Łukaszem Bajdą

SKPB Lublin i Koło Metodologiczne Historyków UMCS zapraszają na spotkanie autorskie z doktorem Łukaszem Bajdą, historykiem, przewodnikiem beskidzkim SKPB Lublin i Stowarzyszenia Karpaty, autorem przewodników i opracowań o historii Bieszczad i Pogórzy Karpackich oraz promocję jego najnowszej książki „Baligród. Historia bieszczadzkiego miasteczka”.

Styczniowe spotkanie

Wracamy do zarzuconej kilka lat temu z braku lokalu tradycji regularnych spotkań kołowych. Na razie będą się one odbywać raz w miesiącu.

Rajd jednodniowy „Nałęczów od północy i południa”

Zapraszamy na zimowy rajd jednodniowy „Nałęczów od Północy i Południa, czyli krótki rajd dookoła uzdrowiska„! 🙂

Skandynawia – pokaz slajdów

Witamy w Nowym Roku 2019! 🙂 Naszą tegoroczną aktywność zaczynamy od kolejnego pokazu slajdów z cyklu Przez Świat. Spotkania z podróżą. Tym razem odwiedzimy kraje skandynawskie z Przewodnikiem SKPB Lublin Mateuszem Patorskim.

Krótka relacja ze spaceru po Lublinie

8 grudnia odbył się spacer po Lublinie „Historia piwem pisana”.

Nowy film na kanale YT

Uwaga, uwaga! Premiera 🙂

Sylwester kołowy!

Zapraszamy na kołowego sylwestra! 🙂 Pożegnanie roku 2018 i powitanie roku 2019 odbędzie się w bazie SKPB Lublin w Zawadce Rymanowskiej.

Spotkanie świąteczne SKPB Lublin

Zapraszamy wszystkich naszych Przewodników, Sympatyków i Kursantów na Spotkanie Świąteczne!

Z plecakiem dookoła Peru – pokaz slajdów

Zapraszamy na kolejny pokaz slajdów organizowany w ramach cyklu Przez Świat. Spotkania z podróżą! 🙂 Tym razem wybierzemy się do Ameryki Południowej.

Weekend remontowy w Zawadce za nami

Weekend remontowy za nami. Udało się zrobić bardzo dużo, choć do zrobienia zostało tradycyjnie jeszcze więcej. 

Spacer po Lublinie – Historia Piwem Pisana

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie zaprasza na spacer po Lublinie „Historia Piwem Pisana”, który poprowadzi Joanna Kozak-Palak 🙂

Mapa wypraw SKPB Lublin

SKPB Lublin to nie tylko koło przewodników beskidzkich – to przede wszystkim grupa ludzi, których największą pasją są podróże  Dowodem na to może być mapa, którą właśnie opublikowaliśmy na naszej stronie, a która przedstawia niektóre z wypraw, które (współ)organizowali nasi Przewodnicy i Sympatycy.

Relacja z 8. Rajdu Lubelszczyzna Nieznana

Zapraszamy do przeczytania relacji z 8. Rajdu Lubelszczyzna Nieznana. Autorem relacji jest pomysłodawca i przewodnik Rajdu – Janek Szajowski 🙂

Pokaz slajdów z Karakorum za nami!

Za nami pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Przez Świat. Spotkania z podróżą” organizowanego wspólnie przez SKPB Lublin i ACK Chatka Żaka!

Relacja z kondycyjki

W dniach 9-11.11 odbyło się 24 godzinne przejście kursu przewodnickiego połączone z objazdem na trasie Nowy Sącz – Stary Sącz – Szczawnica – Niedzica – Rabka.

SKPB Lublin is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache