Jan Szajowski (Prezes): 508 231 617
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt@skpb.lublin.pl

Harmonogram rajdów

 

Już jest. I będzie stopniowo odkrywany na kolejne miesiące. Kalendarz rajdów – czyli kiedy i gdzie można się z nami wybrać. W tym sezonie mamy dla Was zarówno znane i lubiane Rajdy Bieszczady i Beskid Niski, jak i rajdy w innych częściach Beskidów oraz na Lubelszczyźnie. Jednodniowe – wielodniowe. Do wyboru, do koloru. Przygotowaliśmy też kilka niespodzianek jak rajd z elementami orientacji w terenie, spacer po Lublinie z piwem w roli głównej czy… trochę zielarstwa. Gdzie? Kiedy? Po kolei i nie wszystko na raz.

Terminy rajdów będziemy podawać na 3 miesiące w przód. W każdym miesiącu będziemy dodawać kolejny. Zapisy dopiero po ogłoszeniu konkretnego rajdu czyli na około 3 tygodnie przed jego terminem.
Idziecie? 🙂

17.11 Śladami Maryśki – prowadzi Jan Szajowski w ramach VIII Rajdu Lubelszczyzna Nieznana

8.12 Lublin – Historia piwem pisana – spacer śladem browarów i browarników lubelskich z wizytą w podziemiach Browaru Perła – prowadzi Joanna Kozak- Palak

19.01.2019 – Nałęczów od północy i południa, czyli krótki rajd dookoła uzdrowiska – Wędrówka w rejonach Nałęczowa. Prowadzi Marek Duda.

09.02.2019 – Jeszcze na zimowo po magicznym Poleskim Parku Narodowym oprowadzi nas Karol Łyda.

23-25.02.2019 – Korzystając z uroków zimy zapraszamy na weekendowy relaks w górach. Prowadzi Rafał Kica.

9.03.2019rajd w Skierbieszowskim PK skierowany jest do osób, które chciałyby przekonać się na własnej skórze jak należy posługiwać się mapą i kompasem oraz jak przy pomocy tych przedmiotów poruszać się w terenie. Prowadzi: Joasia Kozak, Angelika Kulczycka oraz Karol Łyda.

6-7.04.2019 – Z Bugiem – dwudniowy rajd wzdłuż Bugu. Prowadzi Paweł Goleman.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKPB Lublin is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache