Harmonogram rajdów

Już jest. I będzie stopniowo odkrywany na kolejne miesiące. Kalendarz rajdów – czyli kiedy i gdzie można się z nami wybrać. W tym sezonie mamy dla Was zarówno znane i lubiane Rajdy Bieszczady i Beskid Niski, jak i rajdy w innych częściach Beskidów oraz na Lubelszczyźnie. Jednodniowe – wielodniowe. Do wyboru, do koloru. Przygotowaliśmy też kilka niespodzianek jak rajd z elementami orientacji w terenie, spacer po Lublinie z piwem w roli głównej czy… trochę zielarstwa. Gdzie? Kiedy? Po kolei i nie wszystko na raz.

Terminy rajdów będziemy podawać na 3 miesiące w przód. Na razie kalendarz do grudnia. W każdym miesiącu będziemy dodawać kolejny. Zapisy dopiero po ogłoszeniu konkretnego rajdu czyli na około 3 tygodnie przed jego terminem.
Idziecie?

22.09 Rajd na rozpoczęcie sezonu z Bychawy do Lublina – prowadzą Dagmara Gruba i Artur Kuna- zapisy trwają. Szczegóły na osobnej stronie.

18- 21.10 Rajd Beskid Niski – jak co roku spotykamy się na jesiennych, beskidzkich szlakach by przez 3 dni przemierzać krainę opuszczonych wsi, cmentarzy wojennych i cerkwi. W tym roku wędrówkę zakończymy w Bartnem, a na szlaki wyruszą 3 trasy. Szczegóły – około 20.09.

17.11 Nadwiślański spacer – prowadzi Jan Szajowski w ramach VIII Rajdu Lubelszxzyzna Nieznana

8.12 Lublin – Historia piwem pisana – spacer śladem browarów i browarników lubelskich z wizytą w podziemiach Browaru Perła – prowadzi Joanna Kozak- Palak