Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Spacer śladami lubelskiego przemysłu

Spacer śladami lubelskiego przemysłu

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was na spacer po Lublinie organizowany przez SKPB Lublin! Tym razem pójdziemy śladami lubelskiego przemysłu i odwiedzimy podziemia browaru Perła na Bernardyńskiej.

Termin: 6.02.2016
Zbiórka o 13:30 pod Głównym Dworcem Kolejowym w Lublinie, wejście do Browaru około 16:00.

Przejdziemy trasę od Dworca Głównego przez Kośminek, a następnie podjedziemy w okolice ulicy Zamojskiej. Zwiedzanie zakończy wizyta w podziemiach browaru Perła połączona z degustacją piwa 🙂

Spacer poprowadzi przewodnik lubelski Łukasz Fiuta.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w browarze, mogą tam wejść najwyżej 24 osoby. W związku z tym wprowadzamy następujące zasady:
1) o wejściu do Browaru decyduje kolejność zapisu na listę (należy wysłać mail z potwierdzeniem udziału na adres mailowy: sliwka.anka@gmail.com – prosimy podać imię i nazwisko) oraz pojawienie się od początku spaceru;
2) w przypadku braku miejsc można się wpisać na listę rezerwową, przyjść na spacer i jeżeli ktoś z listy podstawowej nie zjawi się na spacerze wejść do browaru. Nie limitujemy ilości osób na samym spacerze.

Opłata: 17 zł (sam udział w spacerze 5 zł) + jeden przejazd komunikacją miejską (każdy uczestnik powinien posiadać ważny bilet lub przejazdówkę). Cena obejmuje oprowadzanie, wejście do podziemi z przewodnikiem i degustację.

Bardzo prosimy osoby, które zarezerwują miejsce i ewentualnie będą zmuszone się potem wycofać o przesłanie takiej informacji. Bardzo ułatwi nam to zorientowanie się w tym, kto bierze udział w spacerze i sporządzenie listy do wejścia do browaru.

Wydarzenie na Facebooku
Oznaczenie się w samym wydarzeniu jako „wezmę udział” nie jest traktowane jako rezerwacja miejsca na spacerze! 

Zapraszamy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.