Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Z plecakiem dookoła Peru – pokaz slajdów

Z plecakiem dookoła Peru – pokaz slajdów

Zapraszamy na kolejny pokaz slajdów organizowany w ramach cyklu Przez Świat. Spotkania z podróżą! 🙂 Tym razem wybierzemy się do Ameryki Południowej.


Co widział, gdzie dotarł, kogo poznał i jak nauczył się pleść bransoletki z nasion opowie i pokaże Piotr Miliszkiewicz 🙂

Wydarzenie na Facebooku

Piotr w ciągu swojego pobytu w Peru przebył trasę: Lima – Ica – Arequipa – Canion Colca – Puno – Jezioro Titicaca – Valle de Incas – Cusco – Machu Picchu – Lima – Tingo Maria – Pucallpa – Iquitos – Triple Frotera (rejon trójgraniczny) : Santa Rosa (Peru) – Tabatinga (Brazylia) – Leticia (Kolumbia)

Spotkanie odbędzie się w Małej Sali Widowiskowej ACK Chatka Żaka 11.12.2018 o godz. 18:30.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązują zapisy przez wysłanie wiadomości prywatnej do profilu „Przez Świat. Spotkania z podróżą” na Facebooku (podstawowa forma zapisów). Jeśli nie macie konta na Facebooku, możecie też wysłać zgłoszenie na adres sliwka.anka@gmail.com. Inne formy zapisu (wiadomość do portalu SKPB na Facebooku, wpis pod wydarzeniem, oznaczenie się w wydarzeniu) nie będą traktowane jak zgłoszenie udziału) Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 4 miejsca (łącznie z sobą).

Na sali znajduje się 150 miejsc i ze względu na przepisy przeciwpożarowe w pokazie może wziąć udział tylko tyle osób ile jest miejsc siedzących.