Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Rajd jednodniowy w dolinie Ciemięgi – szczegóły

Rajd jednodniowy w dolinie Ciemięgi – szczegóły

Zapraszam na ekstremalną ekspedycje! Cel – Ciemięga! Łatwo nie będzie, ale może damy radę. Nie jeden próbował i wielu się udało. Więc może nam też…
Przed nami ok 17 niezapomnianych km wzdłuż tej jakże urodziwej rzeczułki meandrującej malowniczą doliną. Startujemy w Pliszczynie i docieramy do Snopkowa, albo może nawet do ulicy Sławinkowskiej (raczej aż tu 😮 ). Tam przyjedzie po nas nasza karawana oznaczona numerem 18 – i zabierze nas z powrotem do Lublina.

Jeśli będzie zima to będzie fajnie i ładnie, a jeśli przyjdzie odwilż to cóż… będzie mniej ładnie, ale za to kąpiele błotne gratis! Jakby ta zima jednak z nami pozostała to bierzemy ze sobą jabłuszka (takie do zjeżdzania, a nie sandomierskie) oraz czekany… ok może nie będą niezbędne, choć elementy zimowej wspinaczki wysokogórskiej są w planie 😉

Zbiórka w autobusie MPK nr 22, który spod Bramy Krakowskiej startuje w sobotę 30 stycznia o 8:24, koło PKSu jest o 8:26 zaś do Pliszczyna dociera o 8:50. Nie ma zbiórki przy którymś z przystanków, każdy wsiada na tym na którym wygodnie. Jeśli ktoś woli jakąś alternatywny środek transportu to czekamy na pętli w Pliszczynie (blisko szkoły) od 8:50 do 9:02.

Zapisy poprzez zadeklarowanie udziału na mój adres mailowy marekduda@onet.pl smsem na 504 043 570 lub tu poprzez wiadomśc na fb – uwaga samo kliknięcie „wezmę udział” nie jest uważana za deklarację wzięcia udziału w rajdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.