Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Mapa wypraw SKPB Lublin

Mapa wypraw SKPB Lublin

SKPB Lublin to nie tylko koło przewodników beskidzkich – to przede wszystkim grupa ludzi, których największą pasją są podróże  Dowodem na to może być mapa, którą właśnie opublikowaliśmy na naszej stronie, a która przedstawia niektóre z wypraw, które (współ)organizowali nasi Przewodnicy i Sympatycy.

Mapę możecie zobaczyć tu: http://www.skpb.lublin.pl/mapa/

Turkusowe znaczniki na mapie odsyłają do pełnowymiarowych relacji z wypraw – zamieszczonych albo w pełnej formie, albo jako fragmenty z załączonymi odnośnikami do pełnej wersji na zewnętrznej stronie internetowej. Znaczniki czerwone to odsyłacze do krótszych, szybkich relacji. Oba typy relacji opatrzone są zdjęciami.

Mapa jest na bieżąco aktualizowana i oczywiście nie pokazuje wszystkich wypraw członków Koła od początku jego powstania – byłoby to zadanie wręcz niemożliwe 🙂 Jeśli jednak jesteś Przewodnikiem lub Sympatykiem SKPB Lublin i chcesz, żeby Twoja relacja pojawiła się na mapie, daj nam znać, wysyłając maila na szwnuk@gmail.com! Szczególnie poszukujemy relacji z tych miejsc, gdzie na mapie nie znajduje się jeszcze żadna pinezka  Gorąco zachęcamy do udziału w tym projekcie