Jan Szajowski (Prezes): 508 231 617
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

I Rajd Lubelszczyzna Nieznana – Relacja

I Rajd Lubelszczyzna Nieznana – Relacja

W dniach 18-19 kwietnia, po raz pierwszy odbył się Rajd Lubelszczyzna Nieznana na trasie: Pożóg – Zbędowice – Parchatka – Włostowice – Puławy – Końskowola – Opoka – Końskowola.

Było nas łącznie 20 uczestników, udało się zrealizować prawie wszystkie przewidziane punkty, ale co najważniejsze wszyscy przeszliśmy całą trasę i w dobrym nastroju. Pogoda nas niestety nie rozpieszczała (zaliczyliśmy chyba wszelkie możliwe rodzaje opadów), ale na szczęście w miejscach widokowych nawet świeciło słońce. W ogóle bywało wręcz skrajnie, od potężnego błocka w wąwozach i gradu nad Wisłą, po świeżą pościel w schronisku i białe obrusy i świeże róże przy piwie w Puławach. Standardy są więc wysokie i będziemy trzymać poziom nadal. Kto wie? Może np. rajd po Mc Donaldach Lubelszczyzny 😀 Na poważnie wydaje się że wszystko wyszło elegancko, może oprócz pogody.

Był to pierwszy taki rajd przez nas organizowany, więc wiele rzeczy było jeszcze niewiadomą, ale finalnie wyszło na tyle pozytywnie, że będziemy kontynuować, dla wszystkich uczestników serdeczne pozdrowienia 😀 I do zobaczenia na kolejnych Rajdach!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z trasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.