Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Zimówka 2017

Zimówka 2017

Zapraszamy na zimówkę kursu przewodnickiego SKPB Lublin. Choć jest to wyjazd kursowy, to także otwarty dla osób z zewnątrz.

Wydarzenie na Facebooku

W dniach 22- 26.02 będziemy poznawać pogranicze Beskidu Sądeckiego, Gorców i Pienin. Planowane są wycieczki na Lubań, Dzwonkówkę, Trzy Korony oraz w Małe Pieniny. Plany te mogą ulec zmianie, w zależności od pogody i ilości śniegu.

Koszt udziału: 180 – 200 zł + dojazd do Krościenka i z powrotem.
Cena zawiera: 4 noclegi w Krościenku (pensjonat, pokoje z łazienkami, ale we własnych śpiworach – dopłata do pościeli 10 zł/dzień!), składkę na wspólnie przygotowywane posiłki (śniadania, obiadokolacje, podstawowy prowiant na wycieczki w góry), przejazdy komunikacją lokalną, wstęp do Muzeum PPN w Krościenku.

Wyjazd jest w pierwszej kolejności szkoleniowy, ale zapraszamy wszystkich chętnych na zimowe chodzenie po Beskidach i Pieninach.

Co zabrać:
– ciepłą odzież
– dobre buty nad kostkę
– stuptuty
– czapki, rękawiczki, szaliki
– termos
– dobry humor 🙂

Kursanci zabierają dodatkowo: mapy (oklejone!) Beskidu Sądeckiego, Gorców i Pienin oraz kompasy. Kursanci mają obowiązek przygotować się do zimówki przez zapoznanie się z informacjami o topografii trzech wymienionych grup górskich, zagospodarowaniu turystycznym, przebiegu GSB i szlaku Tarnów – Wielki Rogacz, historii Szczawnicy, Krościenka i Ochotnicy.

Informacje o wyjeździe: Anka tel. 602384665 lub sliwka.anka@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.