Jan Szajowski (Prezes): 508 231 617
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Powiedzcie innym, jaki Iran jest naprawdę – Pokaz slajdów

Powiedzcie innym, jaki Iran jest naprawdę – Pokaz slajdów

Zapraszamy na spotkanie 24.03 o 17:00 do Małej Sali Widowiskowej Chatki Żaka. Obowiązują zapisy przez wiadomość prywatną do profilu Przez Świat. Spotkania z podróżą na Facebooku!

Wydarzenie na Facebooku

Uwaga! Zamykamy zapisy na spotkanie „Powiedzcie innym jaki Iran jest naprawdę”. Lista główna jest pełna, na liście rezerwowej mamy ponad 20 os. Osoby z listy rezerwowej będą otrzymywać wiadomości prywatne w razie zwolnienia się miejsc. Jeżeli lista się rozładuje i będą dostępne jakiekolwiek miejsca, będziemy informować.

Iran to zachwyt od pierwszego wejrzenia. Kolory, ludzie, smaki, zapachy, miejsca sprawiły, że irańska rzeczywistość przerosła nasze wyobrażenia. Jeszcze nie wylądowałyśmy w Teheranie, a na pokładzie samolotu poznajemy kogoś zupełnie jakby nie z tego świata…
Irańczycy, mimo swoich surowych rysów twarzy i groźnych min, są cudownymi ludźmi, których gościnność przebija wszystko, czego dotychczas doświadczyłyśmy w różnych zakątkach świata. Naszą podróż rozpoczęłyśmy we dwie, ale nie było nawet 1 godziny, żebyśmy były same. Zewsząd dało się słyszeć radosne „welcome to Iran” i czuć ciekawskie spojrzenia oraz szczere uśmiechy. Rzeczywiście, dwie dziewczyny o kolorowych oczach i blond włosach wyglądają dość niecodzienne w hidżabie.

…o ludziach, gościnności, bezpieczeństwie, podróżowaniu po kraju – o tym usłyszycie w Chatce Żaka. Opowiemy też, kim był człowiek z samolotu oraz spełnimy również wielką prośbę Irańczyków: „powiedzcie innym jaki Iran jest naprawdę”.

Natalia i Aneta Kulig – siostry, które oprócz więzów rodzinnych łączy wspólna pasja do podróżowania. Dzięki otwartości na ludzi i nastawieniu na chęć doświadczenie przygody, dotychczas są dla siebie najlepszymi towarzyszami każdej podróży. Pochodzą z Lublina, jednak tylko Natalia w nim mieszka. Aneta zaś na co dzień mieszka w Warszawie.
Swoje podróże za każdym razem zamykają w ramach urlopu, by po powrocie wrócić do swoich miejsc pracy. Cel każdej wyprawy wymyślają na bieżąco – w zależności od okoliczności, pory roku, ceny biletów lotniczych albo… od tego, jaki przewodnik któraś z nich otrzymała w ramach prezentu urodzinowego. Tym sposobem odwiedziły już m.in.: Maroko, Tajlandię, Malezję, Wietnam, Laos, Kambodżę czy Iran…

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Ilość miejsc na sali ograniczona do 150. Obowiązują zapisy przez wysłanie wiadomości prywatnej do profilu Przez Świat. Spotkania z podróżą. Jedna osoba może zapisać maksymalnie siebie i 2 inne osoby (razem 3 miejsca).

W razie braku odpowiedzi w przeciągu 2-3 godzin od wysłania wiadomości (chyba, że napiszecie po 23:00, wtedy odpowiedź nadejdzie najpewniej rano), prosimy napisać na tablicy profilu, dodać komentarz, że nie ma odpowiedzi. Zdarzyło się w przypadku 2 osób (na około 900 odebranych wiadomości z zapisami od początku cyklu), że wiadomości prywatne do nas nie dotarły- być może chodzi o ustawienia profilu/ustawienia prywatności itp. – nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić bo cały mechanizm przesyłania wiadomości jest fejsbuka, a nie nasz.