Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Obrazki z Afganistanu – Pokaz slajdów

Obrazki z Afganistanu – Pokaz slajdów

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu „Przez Świat. Spotkanie z Podróżą” organizowane przez SKPB Lublin i ACK Chatka Żaka.

Wydarzenie na Facebooku

UWAGA: Skończyły się miejsca na spotkanie „Obrazki z Afganistanu”. Jeżeli jakieś miejsca się zwolnią będziemy o tym informować.

Prosimy osoby, które zrobiły rezerwację, a zmienią im się plany o informowanie nas o tym przez wiadomość prywatną lub mail podany w potwierdzeniu rezerwacji. Będziemy wtedy mogli odblokować miejsca w systemie rezerwacyjnym.

Tym razem będziemy mogli posłuchać opowieści o jednym z tych, krajów, do którego turyści raczej się obecnie nie zapuszczają. O Afganistanie opowiadać będzie Łukasz Skoczylas, z profesji pracownik humanitarny, z pasji podróżnik. Przez ostatnich kilka lat mieszkał i pracował w Armenii, Somalii, Sudanie Południowym, Bośni i Hercegowinie, Ukrainie (w tym w republikach Donieckiej i Ługańskiej), Iraku, Syrii. Podczas pokazu zaprezentuje swoją opowieść o Afganistanie w którym spędził większość 2019 roku.

Tak o swoim pokazie opowiada Łukasz:

Afganistan.
To nie będzie opowieść o podróży po pięknym kraju.
W 2019 roku ilość incydentów bezpieczeństwa wzrosła do poziomu nie notowanego od czasów inwazji USA w 2001. Kraj ów od 40 lat rozdarty jest niekończąca się wojną.
O tym dlaczego tak jest, jak płynie tam życie i co tam w ogóle robiłem, opowiem wam podczas naszego spotkania.

Spotkanie odbędzie się w Małej Sali Widowiskowej ACK Chatka Żaka. Początek o 18:30.

Wstęp na pokaz jest bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc przez portal evenea.pl: https://evenea.pl/event/afganistan/

Rezerwacje tracą ważność o 18:25 i zastrzegamy sobie prawo wpuszczenia na wolne miejsca osób bez rezerwacji, które przyszły do Chatki Żaka.

Prosimy zabrać ze sobą potwierdzenie rezerwacji – usprawni to wpuszczanie do sali. Zapomniałeś potwierdzenia, nie martw się! Obsługa ma imienną listę rezerwacyjną.