Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

O kursie

 

Kurs 2010/2011 po przejściu manewrów w Beskidzie Niskim :)

Kurs 2010/2011 po przejściu manewrów w Beskidzie Niskim 🙂

Jeśli marzysz o nietypowych górskich wyprawach, tradycyjne i utarte szlaki turystyczne to dla Ciebie za mało, a serce wyrywa się do wielkiej przygody nie czekaj! Kurs przewodnicki SKPB Lublin jest właśnie dla Ciebie.

W ciągu trwającego nieco ponad rok kursu nauczymy Cię jak radzić sobie w górach o każdej porze dnia i nocy, w różnych warunkach pogodowych. Pokażemy jak chodzić bez szlaku, z użyciem mapy i kompasu. Podpowiemy jak zorganizować samodzielny wyjazd w góry (nawet te najdalsze i najbardziej dzikie).

Czym jest kurs? Przede wszystkim przygodą i możliwością poznania ludzi tak samo zakręconych na punkcie gór jak Ty! Poza tym to okazja aby dowiedzieć się o nich czegoś więcej i zdobyć nowe przydatne umiejętności.

Startujemy już w maju! W programie wyjazd metodyczno-integracyjny, szkolenie z pierwszej pomocy, wyjazdy autokarowe, przejście kondycyjne, wyjazdy nawigacyjno – krajoznawcze w Bieszczady i Beskid Niski i metodyczne w Beskidach Zachodnich oraz wykłady z solidną porcją wiedzy o górach.

Kurs prowadzony jest wg. zasad określonych w Ustawie o Usługach Turystycznych oraz właściwych rozporządzeniach i uprawnia do podejścia do egzaminu państwowego na przewodnika beskidzkiego III klasy.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz na kurs.skpb.lublin@gmail.com lub zadzwoń do kierownika kursu 502 821 030 (Joanna Palak).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.