Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Koszulki i magnesy zawadkowe 2019

Koszulki i magnesy zawadkowe 2019

Cześć!
Podobnie jak w poprzednich latach będziemy drukować i rozprowadzać na naszej bazie w Zawadce Rymanowskiej koszulki „chałupowe” oraz NOWOŚĆ: magnesy.


Nadruk pozostaje ten sam, co rok temu. Jest widoczny na zdjęciu tego wpisu. Taki sam motyw będzie na magnesach prostokątnych.

Wydarzenie na Facebooku

W tym roku proponujemy następujące modele:
a) koszulki męskie JHK 150 w rozmiarach od S do 5XL – 27 zł
b) koszulki damskie JHK Comfort w rozmiarach od S do 2XL – 27 zł
c) koszulki damskie Adler (z rękawem raglanowym) w rozmiarach od S do 3XL – 37 zł
d) koszulki dziecięce JHK w rozmiarach na dzieci od 2/3 do 14 lat – 22 zł
Koszulki damskie i męskie mogą być z dużym wzorem formatu zbliżonego do A4 na całym przodzie koszulki lub z małym na lewej piersi – jak to wygląda widać na zdjęciu. Koszulki dziecięce- tylko nadruk duży.

Magnesy w cenie 8 zł/szt.

JEŚLI CHCESZ ZAMÓWIĆ, PRZECZYTAJ:

1. Termin przyjmowania zamówień do 25.03.
2. Do zamówień służy formularz dostępny pod adresem: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ss0d5p4ZuFJjDeKn4D_AZcQraQGl20KtkDqlID4-01I/edit?usp=sharing Należy go wypełnić wg wzoru i koniecznie zostawić jakiś kontakt do siebie, najlepiej email. W zamówieniu podajemy rozmiar, kolor oraz rodzaj nadruku. Kolory znajdują się na wzornikach – są opisane. Należy użyć oznaczeń ze wzornika. Samych odcieni zielonego jest tam ze 3 więc bardzo prosimy o używanie dokładnie tych nazw, które zostały użyte we wzorniku. Kolorystyka damska, męska i dziecięca różnią się!
3. W formularzu można też zamawiać magnesy.
4. Na podany w formularzu adres emailowy zostanie wysłany nr konta oraz opis tytułu wpłaty. Wpłat należy dokonać najpóźniej 29.03. (w tym dniu pieniądze muszą być na koncie, więc prosimy nie zwlekać do ostatniej chwili)
5. 1.04 zamówienie trafi do drukarni – zamawiamy tylko opłacone koszulki oraz pewną ilość dodatkowych koszulek, która w czasie wakacji będzie można kupić w Zawadce.
6. Po realizacji zamówienia przez drukarnię koszulki zostaną rozdane osobom, które za nie zapłaciły. Odbiór w Lublinie – osobisty. Możemy zorganizować odbiór osobisty w Krakowie i Warszawie. Realizacja zamówień z innych miejsc w Polsce: odbiór albo w Zawadce w czasie sezonu bazowego (lipiec-sierpień), albo wysyłka pocztą za dopłatą 5 zł.

Poniżej zamieszczona jest rozmiarówka wszystkich rodzajów koszulek. Prosimy o zapoznanie się z nią PRZED złożeniem zamówienia. Szczególnie prosimy o to kobiety ponieważ rozmiarówka damska JHK jest ZANIŻONA! Drogie Panie, jeśli zwykle nosicie normalne T-shirty w rozmiarze S, to w damską wersję koszulek JHK w rozmiarze S niemal na pewno się nie zmieścicie.

Oprócz koszulek zamówionych i opłaconych będą też wykonane koszulki do zakupu bezpośrednio w Chałupie w Zawadce podczas sezonu bazowego – miks kolorów i rozmiarów, jednak nie możemy zagwarantować, że gdy dotrzesz na bazę będzie dostępny akurat Twój wymarzony kolor. Dlatego jeśli masz konkretne oczekiwania, zamów koszulkę już dziś, opłać i będzie dokładnie taka, jak chcesz.