Jan Szajowski (Prezes): 508 231 617
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Przewodnicy

Prezentujemy (niestety niepełną) galerię zdjęć przewodników naszego koła 🙂 Jeśli chcesz dodać swoje zdjęcie, wyślij je nam na adres szwnuk@gmail.com, w temacie lub treści maila podając swoje imię, nazwisko i numer blachy.

2 komentarze

  1. Darek Es pisze:

    Jaki jest najniższy numer wydanej blachy? W galerii zamieścił się nr 6. Żona (blacha 162) twierdzi ze nr 1 nie był wydany, ma tez wątpliwość co d nr 2 i 3.

    Darek

    • Anka pisze:

      Darku, z najniższymi blachami jest spore zamieszanie ponieważ były podwójne numeracje- blachy AKT i potem, po powstaniu SKPB blachy kołowe. Teraz w związku z nadchodzącym 50 leciem Koła usiłujemy to wszystko poskładać do kupy. Blachy nr 1 niemal na pewno nie było. O kilku kolejnych także są informacje, że były zostawione jako honorowe. Kwestia numerów wyszła nam przy okazji pojawienia się dwóch osób o tych samych numerach blach. Okazało się, że część najstarszych przewodników posługuje się numeracją AKT, a część SKPB. Jest tu spore zamieszanie, ale mam nadzieję, że do 2021 r. uda się przynajmniej trochę rozwiać te wszystkie wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.