Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Przewodnicy

Prezentujemy (niestety niepełną) galerię zdjęć przewodników naszego koła 🙂 Jeśli chcesz dodać swoje zdjęcie, wyślij je nam na adres szwnuk@gmail.com, w temacie lub treści maila podając swoje imię, nazwisko i numer blachy.

2 komentarze

  1. Darek Es pisze:

    Jaki jest najniższy numer wydanej blachy? W galerii zamieścił się nr 6. Żona (blacha 162) twierdzi ze nr 1 nie był wydany, ma tez wątpliwość co d nr 2 i 3.

    Darek

    • Anka pisze:

      Darku, z najniższymi blachami jest spore zamieszanie ponieważ były podwójne numeracje- blachy AKT i potem, po powstaniu SKPB blachy kołowe. Teraz w związku z nadchodzącym 50 leciem Koła usiłujemy to wszystko poskładać do kupy. Blachy nr 1 niemal na pewno nie było. O kilku kolejnych także są informacje, że były zostawione jako honorowe. Kwestia numerów wyszła nam przy okazji pojawienia się dwóch osób o tych samych numerach blach. Okazało się, że część najstarszych przewodników posługuje się numeracją AKT, a część SKPB. Jest tu spore zamieszanie, ale mam nadzieję, że do 2021 r. uda się przynajmniej trochę rozwiać te wszystkie wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.