Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

53. Rajd Bieszczady – Podsumowanie

53. Rajd Bieszczady – Podsumowanie

W niedzielę 5 maja zakończył się 53. Rajd Bieszczady.

Dziękujemy za uczestnictwo, za wspólne tworzenie rajdu. Pomimo pogody, która w tym roku nie rozpieszczała, nie było osoby, która narzekała na wilgoć, mokre buty, błoto czy brak słońca (w ilości przynajmniej zadowalającej). Rekompensatą była atmosfera towarzysząca trzem trasom które skupiły wokół siebie ludzi chcących odpocząć, zakosztować dzikości Bieszczad czy spędzić trochę czasu właśnie ze sobą przemierzając ostępy bieszczadzkich dolin, połonin, zarośniętych dziko stoków czy wartko płynących potoków i to właśnie niezależnie od pogody. Ognisko i śpiewy były dopełnieniem całości.

Zakończeniu rajdu w Myczkowie towarzyszyło oficjalne przyjęcie do grona przewodników SKPB Lublin (blachowanie) Korneli Kurach, oraz do grona sympatyków koła Dagmary Gruba, życzymy Wam wspaniałych tras, wielu pozytywnych wrażeń i satysfakcji z powierzonych Wam „ról” czy funkcji w kole. 
Za nami rajd – warto było. Przed nami wspomnienia i Wasze relacje. Dzielcie się zdjęciami, relacjami, pielęgnujcie nowe znajomości, tak by jeszcze wiele razy móc spotkać się wspólnie na szlaku. 
Spotkanie porajdowe ze względu na juwenalia i inne imprezy studenckie odbędzie się 18 maja 2019r (sobota) od godz 17:00. Miejsce zostanie podane w najbliższym czasie.