Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

52. Rajd Bieszczady – Trasa 1 (Śladami dawnych wsi)

52. Rajd Bieszczady – Trasa 1 (Śladami dawnych wsi)

Zapraszamy na trasę 1!

Wydarzenie na Facebooku

Zapraszamy do odkrywania z nami piękna Bieszczad. Pod jedną nazwą kryje się tak wiele, tak kolorowo i tak tajemniczo. To tu stykają się i wzajemnie przenikają różne formy krajobrazu, od głębokich jarów, rozległych dolin czy pięknych, niepowtarzalnych połonin, po puste miejsca po wysiedlonych wsiach. Wszystko to spotkacie na szlaku trasy nr 1- „Śladami dawnych wsi”, trasy którą będziemy mieć przyjemność dla Was prowadzić i przybliżać i odkrywać na nowo tajemnicze Bieszczady. Jednym z ciekawszych miejsc na trasie będzie dolina Krywe. Przez wielu nazywana najpiękniejszą w Bieszczadach a przez innych najpiękniejszą na świecie. Wędrówkę zaczniemy jednak w Duszatynie by krok po kroku przez kilka pięknych dni przejść do Lutowisk gdzie wyznaczona jest meta wszystkich tras i gdzie zakończymy z przytupem cały rajd.
Wszystkich zdecydowanych bądź mniej zdecydowanych zapraszamy w imieniu SKPB Lublin na trasę nr 1 ale i na wszystkie pozostałe trasy.

Koszt:
Wpisowe- 45zł, transport w obie strony 125 zł, razem 170 zł i jest to kwota którą należy wpłacić na konto które niebawem zostanie dla Was udostępnione. Na wpisowe składa się opłata za znaczek, ostatnie ognisko i ostatni nocleg. Noclegi na trasie to ok. 80 zł, jedzenie to ok. 60 zł.
Trasę prowadzi Kornelia Kurach i Jan Fabrowski

Wszelkich informacji udziela Kornelia Kurach korakurach@gmail.com, tel. 507708950

Zapisy: korakurach@gmail.com, tel. 507708950

Zapraszamy też na inne trasy:
Trasa 2 (Wędrowiec)
Trasa 3 (Trasa na blaszkę)
Trasa 4 (Grupa pościgowa)
Trasa 5 (Ukraińska)
Trasa 6 (GiT)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.