Jan Szajowski (Prezes): 508 231 617
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Zimowe wycieczki w Beskid Sądecki

Zimowe wycieczki w Beskid Sądecki

Kto ma ochotę na trochę zimy w górach, z dala od szaroburego miasta, grzane wino w schronisku i wędrówki w śniegu?
Zapraszamy na rajd!

Wydarzenie na Facebooku

Wyruszymy na zimowy spacer w piątek rano z Rytra. Szlakiem GSB pójdziemy do schroniska na Hali Łabowskiej, gdzie nocujemy. W sobotę przejdziemy żółtym szlakiem przez Wargulszańskie Góry, Łaziska i w Wierchomli Wielkiej zrobimy zakupy. Dalej przez Pustę Wielką i Jaworzynkę dojdziemy do Bacówki na Wierchomlą na nocleg. Trzeciego dnia zejdziemy do Krynicy i stamtąd po przerwie na obiad wrócimy do Lublina.

Rajd prowadzi Kornelia Kurach
Zapisy: korakurach@gmail.com

Potwierdzeniem uczestnictwa w Rajdzie jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł. Numer konta zostanie podany mailowo po zgłoszeniu chęci uczestnictwa.
Ilość miejsc ograniczona ze względu na transport oraz dostępne miejsca w schroniskach! Obowiązuje kolejność wpłat zaliczki.

Koszt udziału w Rajdzie: 190 zł obejmuje: transport na trasie Lublin- Rytro, Krynica – Lublin, 2 noclegi w schroniskach, zrzutkę na wspólne śniadania.
Kolacje każdy kupuje sobie samodzielnie w schronisku. Można też zabrać zupki lub inne jedzenie, do przygotowania którego potrzebny jest jedynie wrzątek. W schroniskach nie ma dostępu do kuchni.

W piątek i sobotę przewidziana jest możliwość zrobienia zakupów w Rytrze i Wierchomli Wielkiej. Po zejściu z gór w niedzielę czas wolny w Krynicy np. na zjedzenie obiadu.

Wyjazd na Rajd w piątek 31.01 o godz. 3:45 z Placu Zamkowego w Lublinie. Zbiórka o 3:30. Powrót do Lublina przewidywany jest w niedzielę 2.02 między 21 a 22:00.

Co zabrać:
– śpiwór
– karimatę
– buty nadające się do chodzenia zimą w górach
– stuptuty
– kije jeśli ktoś używa
– termos
– kubek
– kurtkę, ciepłe ubrania, czapkę, rękawiczki
– czołówkę

Zdjęcie: Kornelia Kurach