Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

XI Rajd Lubelszczyzna Nieznana

XI Rajd Lubelszczyzna Nieznana

XI Rajd Lubelszczyzna Nieznana – gościnnie na kresach Ziemi Radomskiej.

W sobotę 18 września, po bardzo długiej przerwie, zapraszamy na 11 odsłonę rajdu Lubelszczyzna Nieznana. Lubelszczyzna będzie bardziej z nazwy ale będziemy na nią ciągle spoglądać przez rzekę.

Wydarzenie na Facebooku

Tym razem wyruszymy w najmniej turystyczną, środkową część Małopolskiego Przełomu Wisły.

Wyjedziemy o 7:10 z Lublina z Pl. Zamkowego do Lipska (takie zapomniane miasteczko w woj. mazowieckim.)

Wrócimy koło 19:30.

Przejdziemy około 18 km.

Z Lipska podążymy opuszczonym średniowiecznym traktem w kierunku Solca nad Wisłą. Drogę będą nam znaczyć wrzosowiska i ponad 100 letnie kamienne krzyże. Może będą grzybiarze a może nie… Zależy.

Po drodze: piękne krasowe źródliska, krzyże z wapienia soleckiego, opuszczona wieś, zapomniana wieś, Wisła, senne miasteczka, opuszczone kościoły. Tym razem nie będziemy się szczegółowo rozpisywać. Kto pojedzie, ten zobaczy 🙂

Zapisy: mailowe na adres: jan.st.szajowski@gmail.com lub przez facebooka (Jan Stanisław Szajowski) albo telefoniczne, jak ktoś ma numer 😉 Generalnie zapisy trwają do wyczerpania limitu miejsc. Zapisując się, podajemy, ile miejsc potrzebujemy oraz imiona i nazwiska wszystkich zapisywanych przez nas osób.

Bezpieczeństwo: Jak ktoś jest chory i kaszle, to nie jedzie, ma się rozumieć. Przestrzegamy prawa, więc w busie należy mieć maseczkę.

Koszty: 55 zł transport + 25 zł obiad w Solcu (jeśli ktoś chce) – razem 80 zł.

Koszty transportu są płatne do wtorku 14 września. Opłacenie miejsca w autobusie traktuję jako zapis. Do 14 września najpóźniej można wypisać się z rajdu. W późniejszym terminie koszty transportu zostaną zwrócone, jeśli znajdzie się ktoś na Wasze miejsce.

Nr konta do wpłaty za Rajd: 72 1020 3219 0000 9402 0115 4988
Tytuł przelewu: 11 rajd lubelszczyzna nieznana