Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Rajd rowerowy – Okolice Krasnegostawu

Rajd rowerowy – Okolice Krasnegostawu

We wrześniu zapraszamy Was na rajd rowerowy w okolicach Krasnegostawu.

Na jego trasie znajdą się Rejowiec, grobisko ariańskie w Krynicy, ruiny zamku Krupe, Krasnystaw oraz wiele innych pięknych miejsc.

Wydarzenie na Facebooku

Rajd rozpoczyna się i kończy w Lublinie, ale można uzgodnić z prowadzącym dołączenie na trasie.

Start: Dworzec Główny PKP w Lublinie. Zbiórka o 6:40 – zakup biletów (można to też zrobić wcześniej przez internet). Wyjazd pociągiem do Rejowca o 7:33 – przed zakupem biletu skontaktuj się z prowadzącym i potwierdź miejsce dojazdu!

Trasa z Rejowca do Krasnegostawu – ok. 30 km, m.in. przez Krynicę, Krupe, dolinę Wieprza. Planowany przyjazd do Krasnegostawu ok. 13.00.

Powrót: do wyboru – rowerem do Lublina przez Częstoborowice, Krzczonowski Park Krajobrazowy – ok. 60 km – lub pociągiem (skontaktuj się z prowadzącym w sprawie szczegółów).

Trasa daje liczne możliwości modyfikacji w razie gorszej pogody i skrócenia przez powrót pociągiem dla osób, dla których dystans ok. 100 km jest zbyt długi.

Zapisy: Marcin, rajdyzlublina@interia.pl

Koszt: bilet na pociąg do Rejowca ok. 20 zł + ewentualny bilet powrotny w podobnej cenie.

Limit miejsc: 15 osób

Dzieci i młodzież niepełnoletnia mogą brać udział w rajdzie tylko pod opieką osoby dorosłej. Przypominamy o posiadaniu elementów odblaskowych oraz zalecamy jazdę w kasku (w przypadku dzieci jazda w kasku jest obowiązkowa).

Zapraszamy!