Przez bagna i jeziora Poleskiego Parku Narodowego – rajd jednodniowy!

Zapraszamy na spacer przeznaczony dla osób, które cenią sobie spokojny, aktywny wypoczynek, bez forsowania się. Ta wędrówka to wyprawa przez bagna i jeziora Poleskiego Parku Narodowego.


Cóż można napisać o tym miejscu, że bezludne jest najpiękniejsze. Poleski Park Narodowy zachwyca bagiennymi krajobrazami, śródleśnymi jeziorami i wszechobecną ciszą jak makiem zasiał. Ruszamy, aby wędrować, błądzić – ale cicho sza…. – po PPN. W planach przewidziane ognisko na zakończenie.

Wydarzenie na Facebooku

Kiedy: 9 grudnia 2017
Dystans: ok. 22 km
Spacer zaczynamy w Pieszowoli szlakiem niebieskim przez Tabakówkę i Dobry Las, w kierunku pomnika KOP-u, znajdującego się w okolicy Jeziora Wytyckiego. Po drodze mijamy Durne Bagno. Następnie wałem jeziora, aż do konnego szlaku, i dalej już żółtym szlakiem do zadaszenia na Babsku i do Starego Załucza, przy Ośrodku Dydaktyczno-Muzealnym PPN, gdzie zakończymy nasz spacer przy ognisku…

Prowadzi: Anna Wochniak
Zapisy: annawochniak3@gmail.com lub tel. 508364176

Koszt wyjazdu obejmuje transport oraz opłatę za zorganizowanie ogniska na terenie Poleskiego Parku Narodowego – wysokość 30 zł

Zaliczka w wysokości 20 zł. Resztę zbieram w dniu rajdu.

Dane do przelewu:
Anna Wochniak
Nr konta 28 2030 0045 1130 0000 1433 8790
Tytułem: Bagna, imię i nazwisko

Odnotowana wpłata gwarantuje udział w rajdzie. Samo zapisanie się telefonicznie, e-mailowo czy też zaznaczenie opcje “Biorę udział” na fb nie jest równoznaczne z udziałem w rajdzie. Ilość miejsc ograniczona.