Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Obchody 50-lecia SKPB Lublin za nami!

Obchody 50-lecia SKPB Lublin za nami!

Ależ to był weekend 🤩

50 urodziny SKPB Lublin w Piotrowej Polanie i Schronisku Pod Wysoką Połoniną w Wetlinie przeszły do historii.

W gościnnych progach Rodziny Ostrowskich, bez pomocy których organizacja takiej imprezy nie byłaby możliwa, spotkały się wszystkie kołowe pokolenia. Najstarszym wieku wypominać nie będziemy, ale bardzo się cieszyliśmy, że mogli być z nami członkowie- założyciele i uczestnicy pierwszego przejścia przewodnickiego z 1967 r. prowadzonego jeszcze w ramach AKT. Najmłodsi pewnie udziału nie będą pamiętać, ale może kiedyś rozpoznają się na zdjęciach ze swoimi Rodzicami.
 
Dwa wieczory przy ognisku i gitarach, wycieczki na Połoninę Caryńską, Rawki, do Łopienki (a także indywidualne w inne części Bieszczadów), koncert Orkiestry Świętego Mikołaja, tort, blachowanie nowego Przewodnika Maćka Skuzy, a do tego mnóstwo pozytywnej energii, spotkania po latach i odnawianie znajomości, które wydawały się stracone. Było świetnie!

Poniżej kilka wyrywkowych zdjęć, które nie oddają w pełni tego, co się działo. Czekamy na kolejne. Jeśli chcecie się podzielić swoimi, wrzucajcie pod postem lub zróbcie album i podzielcie się linkiem do niego. Jeśli ktoś chciałby nam podesłać zdjęcia w lepszej rozdzielczości prosimy o wysłanie na 50tka.skpblublin@gmail.com