Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

Jak pojechać w Himalaje – Pokaz slajdów i informacje praktyczne

Jak pojechać w Himalaje – Pokaz slajdów i informacje praktyczne

Marzy Ci się wyjazd do Nepalu, Pakistanu czy w Himalaje indyjskie i zastanawiasz się czy da się to zrobić samemu? Chciałbyś dowiedzieć się czegoś o najbardziej popularnych trekkingach w tych rejonach? Nie wiesz czego się spodziewać po takim wyjeździe?


Dobrze trafiłeś 🙂 Paweł Goleman i Anka Śliwa opowiedzą jak krok po kroku zorganizować wyjazd w najwyższe rejony górskie świata. Przybliżą sprawy związane z formalnościami, rozwieją wątpliwości dotyczące konieczności korzystania z agencji i przewodników, pokażą jak wygląda trekking i jak się do niego przygotować oraz z jakimi sytuacjami można się zetknąć podczas takich wyjazdów.

Zapraszamy na spotkanie okraszone pięknymi zdjęciami z Himalajów i Karakorum oraz anegdotami z wyjazdów. Paweł trzykrotnie odwiedzał Nepal, był też w Indiach i Pakistanie. Anka ma na koncie Nepal i Pakistan. Obydwoje planują kolejny powrót w najwyższe góry świata, ponownie zorganizowany samodzielnie.

Wydarzenie na Facebooku

Spotkanie odbędzie się 8.04 (poniedziałek) o 18:30 w Małej Sali Widowiskowej ACK Chatka Żaka w Lublinie.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy przez wysłanie wiadomości prywatnej do profilu Przez Świat. Spotkania z podróżą. Jedna osoba może zapisać maksymalnie siebie + 2 inne osoby (łącznie 3 miejsca).

Uwaga! Na liście głównej nie ma już miejsc. Przyjmujemy zapisy na listę rezerwową.

Zapraszamy!