Grażyna Wnuk (Prezes): 500 481 405
Paweł Goleman (Zawadka): 607 062 886
kontakt.skpb.lublin@gmail.com

II Rajd Lubelszczyzna Nieznana

II Rajd Lubelszczyzna Nieznana

Ogłaszamy nasz pierwszy rajd jednodniowy w sezonie 2015/16! 🙂 Odbędzie się on już 28 listopada w okolicach Dęblina i poprowadzi go Janek Szajowski.

A tak zapowiada rajd sam prowadzący:

Kochani! Zgodnie z obietnicą na jesieni rusza druga odsłona Rajdu Lubelszczyzna Nieznana. Z lekkim opóźnieniem i jednodniowa, ale zawsze. Rajdy dwudniowe powrócą razem z przyjazną aurą na wiosnę.

 Tym razem udamy się do miasta Dęblina, które wszyscy dobrze znamy, chociażby z podróży pociągiem do Warszawy. Jednak nie wielu z nas kiedykolwiek wysiadało tam z pociągu, o zwiedzaniu już nie wspominając. Dęblin i jego najbliższa okolica posiadają wiele ciekawych miejsc, które postaramy się odwiedzić. Co do szczegółów naszego rajdu oraz miejsc, w które zajrzymy, będą się one pojawiały w miarę możliwości regularnie na stronie wydarzenia FB. Gwarantuję, że będzie ciekawie i burżuazyjnie, jak za pierwszym razem 😉

Rajd odbędzie się nawet dla jednego uczestnika. Warunkiem jest pojawienie się w SOBOTĘ 28 listopada o 07:20 rano na dworcu PKP w Lublinie i wejście do pociągu jadącego w kierunku Dęblina o 07:43.

Zapisy będą prowadzone pod adresem mailowym: jan.st.szajowski@gmail.com, lub pod nr tel: 508 231 617. Ewentualnie można mnie odszukać na Facebooku, gdzie figuruje jako Jan Sanszajn Szajowski i się zapisać.

Nie są wymagane żadne zaliczki, tylko dobry humor. Pogoda nie odgrywa większej roli, choć oczywiście dobrze żeby była dobra. Jeśli więc nie wiecie co zrobić twórczego i ciekawego w sobotę 28 listopada, to serdecznie zapraszam 🙂

Wydarzenie na Facebooku

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.